location_on Żwirki i Wigury 10B, 32-050 Skawina mail biuro@medyk24.pl phone 519 583 277

Wkładka anatomiczna Abena San 7 (30 szt.)

  • 231
  • 232
  • 233
  • 234

Seria wkładek ABENA-San 5–11 zaliczają się do linii premium, stworzone z myślą o ludziach, którzy walczą z problemem nietrzymania moczu o średnim do ciężkiego stopnia. Rdzeń wkładek, wykonany dzięki technologii Top-Dry, skutecznie chroni skórę i zapewnia jej optymalne warunki, utrzymanie komfortu oraz suchości, nawet po licznych episodeach inkontynencji. Oddychające wkładki, wyposażone w boczne osłony zapobiegające wyciekom, a także umieszczone na przodzie i z tyłu, gwarantują doskonałą ochronę.

57,00 zł 57.00
ilość

towar niedostępny

Opis

Seria wkładek ABENA-San 5–11 zaliczają się do linii premium, stworzone z myślą o ludziach, którzy walczą z problemem nietrzymania moczu o średnim do ciężkiego stopnia. Rdzeń wkładek, wykonany dzięki technologii Top-Dry, skutecznie chroni skórę i zapewnia jej optymalne warunki, utrzymanie komfortu oraz suchości, nawet po licznych episodeach inkontynencji. Oddychające wkładki, wyposażone w boczne osłony zapobiegające wyciekom, a także umieszczone na przodzie i z tyłu, gwarantują doskonałą ochronę. Wszystkie te cechy współdziałają w celu ochrony skóry i zachowania naturalnego pH. Produkt zawiera również rozwiązania minimalizujące nieprzyjemne zapachy. Wskaźnik wilgotności ze wskazaniem poziomu napełnienia jest bardzo pomocny dla użytkownika i opiekuna w wyborze produktu o odpowiedniej absorpcji i sygnalizuje konieczność wymiany. Produkt posiada certyfikat dermatologicznej przyjazności Nordic Swan Ecolabel. Wkładki ABENA San w rozmiarach 5-11 powinny być zawsze stosowane razem z specjalnymi majtkami mocującymi Abri-Fix, aby zapewnić najlepsze przyleganie i ograniczyć ryzyko przeciekania. Dwuczęściowy system ABENA, składający się z majtek mocujących i wkładki, to wydajne rozwiązanie, które zmniejsza użycie materiałów, ma mniejszy wpływ na środowisko i poprawia jakość życia.

Materiał: BTBS, ECF fluff, elastan, włóknina, PE, polipropylen, żywica, SAP

Długość/głębia: 63 cm

Szerokość: 36 cm

Tolerancja: +/- 10%

Chłonność: 2100 ml (wg Rothwell)

Instrukcje użycia

Wkładki ochronne dla osób walczących z inkontynencją o stopniu od umiarkowanego do ciężkiego. Rozmiary produktów i system numeracji są łatwo identyfikowalne dzięki kolorowym oznaczeniom i nazwom. Wkładki ABENA San są dostosowane do różnych potrzeb i budowy ciała, ponieważ nakłada się je między nogami, a nie naokół brzucha i bioder. Wkładki ABENA San 5-11 powinny być zawsze używane w połączeniu z specjalnymi majtkami mocującymi, takimi jak produkty Abri-Fix. Majtki mocujące zapewniają przyleganie i redukują ryzyko przeciekania. Majtki mocujące należy przeciągnąć do poziestu nóg. Wkładkę należy złożyć, aby uzyskać kształt miseczki. Należy przeciągnąć wkładkę między nogi od przodu do tyłu. Wkładka powinna się kończyć przy kości ogonowej. Rozłożyć tylne krawędzie wkładki, co spowoduje ułożenie się wkładki w kształt tunelu między nogami. Za pomocą wskaźnika wilgotności sprawdzić, czy wkładka jest prawidłowo nałożona. Rozłożyć front wkładki. Następnie majtki mocujące powinny być podciągnięte do właściwego położenia.

Zalety produktu:

- Wydajny rdzeń z technologią Top-Dry zwalczający wilgoć

- Zapewnienie należytej ochrony dzięki falbankom całkowicie zabezpieczającym przed wyciekiem

- Wskaźnik wilgotności z poziomem napełnienia

- Wspomaganie równowagi pH skóry

- Kosztowo-efektywne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl