location_on Żwirki i Wigury 10B, 32-050 Skawina mail biuro@medyk24.pl phone 519 583 277

Maska twarzowa AirFit F20 ResMed

Dzięki technologii InfinitySeal dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta zapewniając właściwe i komfortowe dopasowanie maski. Innowacyjny silikon InfinitySeal™ został tak zaprojektowany, aby zapewnić komfortowe dopasowanie do każdego kształtu i wielkości twarzy, również przy wysokich ciśnieniach terapeutycznych. Dodatkowo można zastosować w niej giętkie wkładki z pianki memory UltraSoft dostosowujące się do krzywizny i konturów twarzy, tworząc miękkie, spersonalizowane dopasowanie, które ogranicza powstawanie śladów i podrażnienia skóry.

360,00 zł 360.00
ilość

towar niedostępny

Opis

Wyjątkowo delikatna maska twarzowa AirFit F20 ResMed do aparatu CPAP
Dzięki technologii InfinitySeal dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta zapewniając właściwe i komfortowe dopasowanie maski. Innowacyjny silikon InfinitySeal™ został tak zaprojektowany, aby zapewnić komfortowe dopasowanie do każdego kształtu i wielkości twarzy, również przy wysokich ciśnieniach terapeutycznych. Dodatkowo można zastosować w niej giętkie wkładki z pianki memory UltraSoft dostosowujące się do krzywizny i konturów twarzy, tworząc miękkie, spersonalizowane dopasowanie, które ogranicza powstawanie śladów i podrażnienia skóry. Ich zastosowanie powoduje, że maska AirFit F20 staje się najbardziej miękką maską jaką kiedykolwiek stworzyła firma RESMED. Dostępne w kilku rozmiarach: mała, mała dla kobiet, średnia, średnia dla kobiet, duża.

- specjalnie skonstruowana pluszowa uprząż zapewnia wyjątkową miękkość i stabilność.
- klips magnetyczny szybko i łatwo wprowadza uprząż do ramy.
- miękka i elastyczna rama opiera się poniżej oczu i dostosowuje do różnych typów twarzy, podczas gdy zintegrowana wyściółka zwiększa miękkość. Zgodna z wkładkami InfinitySeal™.
- rozproszone otwory wentylacyjne równomiernie rozprowadzają i nawilżają dopływające powietrze.
- szybkozwalniające kolanko ułatwia odłączenie od przewodu gdy pacjent wstanie w nocy z łóżka.
* Pianki memory UltraSoft należy wymieniać co 30 dni.

 

Zastosowanie medyczne:

Maska przeznaczona do nieinwazyjnego kierowania powietrza (wzbogaconego tlenem lub nie) do dróg oddechowych pacjenta z urządzenia wytwarzającego dodatnie ciśnienie (PAP), np. z systemu wentylacji spontanicznej ciągłym ciśnieniem dodatnim (CPAP) lub systemu do leczenia dwupoziomowego.

 

producent: Resmed PTY, Ltd.

przedstawiciel ustawowy (EC REP): ResMed SAS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl