Balkonik ułatwiający chodzenie [VCBP0032]

Chodzik rehabilitacyjny stworzony z myślą o osobach z niepełnosprawnościami lub problemami z układem ruchu. Idealny do wsparcia przy pionizacji, odciążaniu dolnych partii ciała oraz w procesie nauki chodzenia. Nie zaleca się stosowania w przypadku osób z przeciwwskazaniami do pionizacji lub posiadających kontuzje górnych kończyn, które uniemożliwiają opieranie się.
towar niedostępny
-
zapytaj o produkt
- KOD: EFDD-1107A
- PRODUCENT:
Opis
SPECYFIKACJA PRODUKTU:
- Rama wykonana z aluminium, możliwa do złożenia
- Konstrukcja solidna i odporna na obciążenia
- Mechanizm ułatwiający złożenie za pomocą specjalnej dźwigni
- Przednie koła o średnicy 12 centymetrów
- Tylne oparcia wykończone elementami antypoślizgowymi z gumy
- Uchwyty zaprojektowane ergonomomicznie
- Możliwość regulacji wysokości w zakresie 25 milimetrów
ZALECANE ZASTOSOWANIE:
Chodzik rehabilitacyjny stworzony z myślą o osobach z niepełnosprawnościami lub problemami z układem ruchu. Idealny do wsparcia przy pionizacji, odciążaniu dolnych partii ciała oraz w procesie nauki chodzenia.
OGRANICZENIA W UŻYCIU:
Nie zaleca się stosowania w przypadku osób z przeciwwskazaniami do pionizacji lub posiadających kontuzje górnych kończyn, które uniemożliwiają opieranie się.
DANE TECHNICZNE:
Model: FKK
Szerokość: 650 mm
Zakres wysokości: od 850 do 920 mm
Wysokość uchwytów: od 810 do 890 mm
Masa: 2 kg
Maksymalne obciążenie: 110 kg