location_on Żwirki i Wigury 10B, 32-050 Skawina mail biuro@medyk24.pl phone 519 583 277
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Zwroty i Reklamacje

Zwroty zakupów

Jako klient posiadający specjalne uprawnienia (czyli:

A) jako konsument,

lub

B) jako osoba prywatna, której umowa zawarta z nami łączy się bezpośrednio z prowadzoną działalnością gospodarczą, jednak nie jest związana z wykonywanym przez Ciebie zawodem),

posiadasz możliwość rezygnacji z umowy zakupu zawartej na odległość.

Możesz wycofać się z umowy, przekazując nam deklarację o rezygnacji, na przykład za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres: biuro@medyk24.pl.

Do odstąpienia masz 14 dni.

Okres ten zaczyna się od momentu, gdy ty lub osoba przez ciebie wyznaczona, która nie jest przewoźnikiem, przyjmiecie towar. W przypadku umów obejmujących dostawę wielu produktów, dostarczanych oddzielnie lub w częściach, termin zaczyna się od przyjęcia ostatniego produktu, partii lub części.

Aby zachować termin, wystarczy wysłać deklarację przed jego zakończeniem.

Produkty należy odesłać na adres: ul. Żwirki i Wigury 10B LUB ul. Seraf 8 32-050 Skawina, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

Zwrócone środki przekażemy Ci niezwłocznie, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie sklepu, ale nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania deklaracji o odstąpieniu.

Jeżeli nie zaoferowaliśmy, że sami odbierzemy produkt, możemy zatrzymać zwrot płatności do momentu otrzymania zwróconego produktu lub dowodu jego odesłania - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Nie możesz odstąpić od umowy w przypadkach, gdy:

- przedmiotem świadczenia jest produkt wykonany na specjalne zamówienie lub dostosowany do Twoich potrzeb,
- produkt szybko się psuje lub ma krótki termin przydatności,
- produkt dostarczany jest w zapieczętowanym opakowaniu, którego nie można zwrócić z powodów ochrony zdrowia lub higieny po jego otwarciu,
- przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe, wizualne lub oprogramowanie dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli zostało ono otwarte.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdziesz w Regulaminie sklepu.

Reklamacje

Jeśli umowa nie została prawidłowo wykonana, masz prawo do złożenia reklamacji, najlepiej za pomocą e-mail na adres biuro@medyk24.pl lub listownie na adres ul. Żwirki i Wigury 10B LUB ul. Seraf 8 32-050 Skawina.

Standardowo odpowiadamy za dostarczenie towaru zgodnego z umową, co jest oceniane na moment jego dostawy i może być zgłaszane przez dwa lata od tego czasu.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz prawo zażądać:

a) wymiany produktu,

lub

b) jego naprawy.

W niektórych sytuacjach masz również możliwość:

a) odstąpienia od umowy,

lub

b) żądania obniżenia ceny.

Szczegóły tych procedur znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl