Szybki kontakt: biuro@medyk24.pl & tel.(internetowy) 789 269 890, tel.(stacjonarny) 519 583 277

O nas

  Jako Firma trudniąca się przez lata zaopatrzeniem sklepów medycznych, bazując na zdobytym doświadczeniu, analizie rynku oraz wyjściu naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy otworzyć własny sklep medyczny i ortopedyczny.


  Dysponujemy własnymi powierzchniami magazynowymi, sklepem stacjonarnym i internetowym medyk24.pl.

 Świadczymy kompleksowe usługi, od rzeczowej informacji do końcowej realizacji zamówienia.

Oferujemy bogaty asortyment składający się z szerokiej gamy sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, z zakresu stabilizatorów kończyn i tułowia oraz przyrządów wspomagających poruszanie się.

  W koszyku dostępnych produktów nasi klienci znajdą także akcesoria sanitarne, przeciwodleżynowe, a także urządzenia medyczne oraz produkty z działu fitness i rehabilitacja.


  Kładziemy mocny nacisk na jakość naszych produktów, w czym pomaga nam cykliczna współpraca z rehabilitantami i lekarzami. Jednocześnie oferujemy przystępne ceny, relatywne do zapotrzebowania i wizji klientów.


  Warto dodać, że jednocześnie jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów do kinsio tapingu światowej marki: 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@medyk24.pl lub telefonicznie pod numerem 789 269 890 - sklep internetowy oraz 519 583 277 - sklep stacjonarny .

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Medyczny Sklep Ortopedyczny Kraków | medyk24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl